Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie
26 października 2021

Uroczyste przejście obecnego dyrektora na emeryturę.

Dnia 22 października odbyło się uroczyste spotkanie, związane z pożegnaniem odchodzącego na emeryturę pierwszego i wieloletniego dyrektora PCEZ w Bytowie Piotra Wicher. Na początku uroczystości głos zabrał dyrektor witając przybyłych gości. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Starosta Bytowski Pan Leszek Waszkiewicz, Wicestarosta Pan Roman Ramion, pracownicy Wydziału Edukacji Kultury i Sportu na czele z Naczelnikiem Panem Dariuszem Glazikiem, przedstawiciele dyrektorów szkół i placówek oświatowych powiatu bytowskiego, byli dyrektorzy ZSP w Bytowie w osobach Pani Anety Domerackiej, Pana Leona Gawrona i Pana Romualda Wiczka, szefowa Zarządu Oddziału ZNP w Bytowie Pani Lidia Korniak, przedstawiciele firmy KAMEX i KURSAL oraz obecni i byli pracownicy PCEZ w Bytowie. Pan dyrektor w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę i działanie na rzec rozwoju placówki. Pan Leon Gawron przedstawił pokrótce drogę życiową i zawodową dyrektora, natomiast następca dyrektora Pan Jan Kamiński podziękował za wspólną pracę, profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie w kształcenie młodzieży. Pani Lidia Korniak podziękowała dyrektorowi za zaangażowanie w pracy zawodowej oraz związkowej na rzecz oddziału i koła. Pan Starosta Leszek Waszkiewicz podkreślił  ważną i znaczącą rolę dyrektora w powstanie nowych obiektów placówki i jego zaangażowanie w rozwój szkolnictwa zawodowego w powiecie i regionie. Wszyscy życzyli dyrektorowi zdrowia, zadowolenia z dobrze wypełnionych obowiązków zawodowych oraz zasłużonego odpoczynku i realizacji własnych pasji i zainteresowań.

Ćwiczenia przeciwpożarowe w Powiatowym ...Poprzedni
Szkolenie zewnętrzne dla uczniówNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

Informacja dotycząca Szkoły branżowej drugiego stopnia.
7 lipca 2022

Informacja dotycząca Szkoły branżowej drugiego stopnia.

Listy przyjętych oraz informacje dotyczące otwarcia poszczególnych kierunków zostaną ogłoszone do dnia 15.07.2022r.
więcej
ITM INDUSTRY EUROPE
13 czerwca 2022

ITM INDUSTRY EUROPE

W dniach 30.05-01.06.2022 nasi przedstawiciele wzięli udział w targach ITM INDUSTRY EUROPE https://itm-europe.pl/pl  
więcej
Wesołych Świąt
30 marca 2021

Wesołych Świąt

Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości, Pogodnego nastroju oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań wśród rodziny i najbliższych przy...
więcej

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie

Jesteśmy placówką oświatowo - wychowawczą kształcącą uczniów, młodocianych pracowników i dorosłych. W skład Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej wchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytowie oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytowie. Głównym celem Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej jest umożliwienie uczniom i słuchaczom kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego w formach szkolnych i pozaszkolnych.

Kontakt

Powiatowe Centrum Edukacji
Zawodowej w Bytowie

ul. Wybickiego 4
77-100 Bytów
Tel.: 59 822 30 77

pn-pt: 7.00 - 15.00

sekretariat@pcez-bytow.pl